В ці похмурі дні кривава війна забрала життя Сергія Пономарьова, а рік тому - загинув Андрій Сівець. Згадаймо наших Героїв!

Вічна Слава та Пам`ять Захисникам! Ви назавжди в серцях земляків!

Джерело: Сватівська райдержадміністрація - районна військова адміністрація

Минув рік з дня тяжкої втрати для нашої громади. 09 листопада 2023 керівництвом Сватівської райдержадміністрації – районної військової адміністрації спільно з керівництвом Сватівського РТЦК та СП, побратимами, друзями та рідними вшановано пам'ять нашого земляка, Героя – захисника Андрія Сівця. 12 листопада, рік тому, ворожа куля обірвала життя нашого воїна.

Сівець Тетяні вручена нагорода загиблого чоловіка – орден «За мужність ІІІ ступеня».

З невимовною скорботою від імені сватівчан ми виказуємо слова шани та вдячності Андрієві за його подвиг служінню Батьківщини, відстоюванню справедливості та виборюванню свободи. В серцях земляків він назавжди залишив слід доброї, порядної людини, справжнього козака, патріота та сміливого воїна.

Невимовний біль від втрати рідної людини ми розділяємо з родиною Андрія.

Пам'ять про Героїв назавжди в наших серцях!