🔹Ворог утримує полонених в жорстоких умовах, піддаючи тортурам та приниженням, що призводить не лише до погіршення фізичного стану, але й психологічного здоров’я. Родина повинна усвідомлювати, що їх близька людина провела тривалий час в ізоляції без контролю над власним тілом та життям. Це не може минути без наслідків.

🙌 Для того, щоб допомогти українцям якомога комфортніше пережити травматичний досвід, потрібна чуйність та терпіння близьких. Поверненим потрібен час, аби усвідомити, що тепер вони у безпеці, їх чекали та люблять.

Зібрали для вас ключові поради зі спілкування та налагодження стосунків з рідними, які повернулися з полону. Будьте готові до непростого досвіду, однак ми віримо, що у всіх нас є сила для надання допомоги та турботи🩹

#полонені #поверненнязполону #психологічнапідтримка #поради