Джерело: Гуманітарний ХАБ при Сватівській МВА м.Бровари

30 родин отримали допомогу від БФ «Карітас-Київ» та ТОВ «Кока Кола». 18 родин з Луганської області отримали гуманітарну допомогу у вигляді непродовольчих наборів від ГО « Студентська молодь Бахмуту».

Працівниками Координаційного центру за тиждень було надано 21 консультація з питань: пошкодженого/зруйнованого майна; отримання витягів з реєстру територіальної громади (РТГ); з питань соціального захисту населення та інших питань. На телефон «гарячої лінії» було надано 10 роз’яснень з нагальних питань. Дитячу кімнату та бібліотеку протягом тижня відвідало 10 ВПО. На консультацію до психолога прийшли 2 ВПО. 4 січня в приміщенні Координаційного центру була проведена арт-терапевтична зустріч, де внутрішньо переміщенні особи під керівництвом психологів Міжнародного Медичного Корпусу в Україні власними руками створювали Ангелів-охоронців. Медичним працівником було надано консультацію та медичну послугу 8 особам з числа ВПО з Луганської області, які мешкають у м. Бровари.

Адреса Координаційного центру: Київська область, м. Бровари, вул.. Героїв України, 30.

Контактний телефон: 0938035273, Контактний телефон ЦНАП: 0938035276.

Графік роботи: вівторок-субота з 10:00 -15:00.