Фото без опису Фото без опису

Одним з головних завдань, які поставлені державою перед військовими адміністраціями - це налагодження міжнародної співпраці громад, залучення закордонних донорів з метою отримання допомоги та підтримки. Сватівщина сьогодні окупована, і Сватівська МВА проводить діяльність щодо поповнення матеріального резерву, який буде використовуватися для налагодження життя громади після деокупації.

Формування транспортного парку комунальної техніки громади – важлива складова процесу післядеокупаційного відновлення. 25 січня Сватівська МВА отримала машину вакуумну мулососну для підпорядкованого комунального підприємства «СВАТОВЕ - БЛАГОУСТРІЙ». Це стало можливо завдяки співпраці з міжнародною благодійною організацією Chemonics International Inc/Кімонікс Інтернешнл Інк. (Фонд «Партнерство за сильну Україну).

У заході передачі автомобіля взяли участь голова Луганської обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Артем ЛИСОГОР, голова Сватівської районної державної адміністрації – начальник районної військової адміністрації Олег СЛІПЕЦЬ, начальник Сватівської міської військової адміністрації Олександр МІТКЕВИЧ та в.о. директора КП «СВАТОВЕ – БЛАГОУСТРІЙ» Вячеслав ГАРЬКАВНЕНКО. Спільні дії та взаємодопомога всіх гілок влади дали позитивний результат у вирішенні цього питання.

Сватівська МВА висловлює вдячність керівництву фонду «Партнерство за сильну Україну», представникам Фонду Ірині ІВАНОВІЙ та Лідії САГАЙДАК за допомогу та підтримку Сватівської громади!

Сподіваємося на продовження співпраці вже на деокупованій Луганщині.