Сьогодні, 25 січня відбулась онлайн нарада під головуванням першого заступника голови Луганської обласної державної адміністрації Олексія Смирнова, під час якої обговорили питання щодо послуг Луганської обласної служби зайнятості для внутрішньо переміщених осіб та роботодавців Луганської області.

Серед учасників заходу – голови районних, міських, селищних та сільських військових адміністрацій, представники територіальних громад, комунальних підприємств області, керівники бізнес асоціацій.

Директор Луганського обласного центру зайнятості Сергій Болотський презентував послуги, які надає Луганська обласна служба зайнятості переселенцям та роботодавцям Луганщини в умовах дистанційної організації роботи.

Начальниця управління реалізації політики зайнятості Ганна Левенець розповіла про активні програми для підприємств та підприємців з Луганської області, які включають в себе різні види компенсаційних виплат при працевлаштуванні ВПО та інших категорій безробітних осіб.

Більш детально про можливості центрів зайнятості, направлені на допомогу в інтеграції у приймаючі громади внутрішньо переміщених мешканців Луганщини, розповіла заступник директора ОЦЗ Олена Шуліка.

Наприкінці зустрічі присутні обмінялися думками щодо поліпшення співпраці між центром зайнятості та гуманітарними хабами територіальних громад для вирішення питань зайнятості переселенців.