Сторінка здоров`я від КНП "Сватівська багатопрофільна лікарня" Сватівської міської ради

Одним з ключових елементів у контролі гіпертонії є здорове харчування. У цій статті ми розглянемо, як обережно обирати продукти для дієти при гіпертонії та як вони можуть впливати на ваше здоров'я.

Обмеження солі:

Сіль є одним з основних факторів, які можуть підвищити артеріальний тиск. Тому

важливо обмежувати споживання солі та вивчати етикетки на упаковці продуктів. Замість солі можна використовувати трави та спеції, для покращення смаку їжі.

Багатофункціональне живлення:

Ваше харчування повинно бути різноманітним та містити всі необхідні живлені

речовини. Зокрема, велика увага повинна бути приділена продуктам, які містять калій, таким як банани, картопля та шпинат. Калій допомагає збалансувати рівень рідини в організмі та зменшити тиск на стінки артерій.

Збалансовані жири:

Важливо включати здорові жири у свою дієту (такі як ненасичені жири) , які знаходяться у рибі, оливковому та льняному маслах, а також горіхах. Ці жири розріджують кров і запобігають утворенню тромбів, поліпшують кровообіг, розширюють кровоносні судини та знижують артеріальний тиск.

Споживайте багато овочів та фруктів:

Овочі та фрукти є джерелом вітамінів, мінералів та антиоксидантів, які сприяють

здоров'ю серця. Крім того, вони містять велику кількість клітковини, яка нормалізує кров’яний тиск і рівень холестерину.

Обмеження кави та алкоголю:

Велике споживання кави та алкоголю може підвищити артеріальний тиск.

Рекомендується обмежити кількість кави та алкоголю, а в кращому випадку-виключити їх із раціону.

Слідкуйте за вагою:

Зайва вага може призвести до розвитку гіпертонії. Регулюйте свою вагу через здорову дієту та регулярну фізичну активність.

Важливо зазначити, що кожна людина має свої особливості та індивідуальні потреби. Внесення змін до свого раціону необхідно погоджувати з лікарем

чи дієтологом. Здорове харчування -є ключовим аспектом у керуванні гіпертонією, і воно може допомогти досягти та підтримувати здоровий артеріальний тиск.