Фото без опису Фото без опису

З метою увічнення пам’яті про особу, яка внесла вагомий вклад у боротьбу за незалежність, розбудову Української держави, відповідно до законів України «Про географічні назви», «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дав історичних подій», постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.12 № 989 «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імені (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та враховуючи рекомендації, надані топонімічною комісією при Сватівській міській військовій адміністрації Сватівського району Луганської області від 29.04.2024 начальником Сватівської МВА підписано розпорядження від 30.04.2024 р. № 103 "Про перейменування об’єкту топонімії на території міста Сватове Сватівської міської територіальної громади", яким вулицю Куп'янську в місті Сватове перейменовано на честь загиблого Героя, воїна, сватівчанина Іллі ДОЦЕНКА (позивний Грек).