Сватівська міська громада
Луганська область, Сватівський район

Увага! Оголошення!

Дата: 25.02.2021 10:38

До уваги кандидатів на зайняття вакантної посади спеціаліста 1 категорії з інформаційних технологій загального відділу  Сватівської міської ради Сватівської міської ради

24  лютого 2021 року розпорядженням Сватівського міського голови Віти Сліпець скасовано підпункт 1.9 розпорядження міського голови від 25.01.2021 № 16 к «Про проведення конкурсів на заміщення вакантних посад спеціалістів Сватівської міської ради» щодо проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії з інформаційних технологій загального відділу  Сватівської міської ради Сватівської міської ради.

Дані дії були викликані тим, що рішенням 3 сесії Сватівської міської ради Луганської області 8 скликання від 18.02.2021 р. № 3/17 «Про затвердження Структури та загальної чисельності апарату Сватівської міської ради та її виконавчих органів в новій редакції, умов оплати праці, Положення про порядок преміювання працівників апарату Сватівської міської ради та її виконавчих органів та Положення про порядок виплати матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань працівникам апарату Сватівської міської ради та її виконавчих органів», внесені зміни до структури та загальної чисельності апарату Сватівської міської ради.