Сватівська міська громада
Луганська область, Сватівський район

Віта Сліпець привітала жінок громади з Міжнародним жіночим днем 8 Березня

Дата: 05.03.2021 17:28

5 березня 2021 року у комунальному закладі «Сватівський міський Народний дім «Сватова-Лучка» Сватівський міський голова .

«Я не хочу говорити багато, але хочу щоб ви зрозуміли, що ми зібралися з вами не для того щоб говорити про стереотипи. 8 березня – це не про тюльпани та не про каву в постіль. 8 березня - це день гендерного зламу… Консервативна свідомість неготова вписати у свою систему цінностей жінку як публічну діячку, основною сферою реалізації якої є її професія, а не дім і сім’я. Звичайно, ми, жінки – чиїсь матері, доньки, бабусі, кохані і подруги, і так – це важливо. Однак це ролі з особистого життя, вся суть якого у тому, щоб воно залишалось особистим і приватним» - у своїй промові зазначила Віта Сліпець.

Жінкам громади з різних сфер діяльності були вручені Подяки Сватівської міської ради та подарунки.

Також до привітань приєдналися голова Сватівської райдержадміністрації Валерій Честних та голова Сватівської районної ради Людмила Русанова.

Від Сватівської міської ради учасницям заходу були вручені квіти, пропонувалася кава з десертами.

До уваги учасників заходу були представлені виставки творчих митців художньої самодіяльності Сватівщини.