До Міжнародного жіночого дня 8 Березня

Дата: 05.03.2021 17:29

5 березня 2021 року у комунальному закладі «Сватівський міський Народний дім «Сватова-Лучка» в рамках відзначення Міжнародного жіночого дня 8 Березня директор комунального закладу «Сватівський міський Народний дім Сватова-Лучка» Олена Рибалка та вчитель історії комунального закладу «Сватівський ліцей № 8» Олена Сердюк розповіли про історію свята 8-го Березня.

Про гендерну рівність розповіла регіональна координаторка міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я» Ганна Лемешко.

Про впровадження акції на території Сватівської громади «Час діяти» доповідали заступник директора комунального некомерційного підприємства «Сватівська багатопрофільна лікарня» Олена Собецька, членькиня громадської організації «Луганочки» Ірина Бузовська та директорка ТОВ «Редакція газети «Голос громади» Ольга Найдьонова.