Продовжуються робота з перевірки стану справ об’єктів соціальної сфери Сватівської громади

Дата: 15.04.2021 10:29

Сватівська міська рада на чолі із головою Вітою Сліпець активно працює над удосконаленням .

Тож заступником Сватівського міського голови Іриною Корляковою продовжуються робота з перевірки стану справ відповідних закладів.

На цьому тижні Ірина Борисівна здійснила робочу поїздку до комунального дошкільного навчального закладу «Ромашка» у с. Гончарівка. Було оглянуто приміщення, територію та умови для перебування дітей у цьому закладі.

За підсумками візиту визначені пріоритетні напрямки роботи щодо покращення умов перебування дітей у дошкільному закладі.