Оголошено набір кандидатів на членство до Молодіжної ради при Сватівській міській раді

Дата: 27.04.2021 14:54

З метою створення в Сватівській міській раді консультативно-дорадчого та представницького органу з питань молодіжної політики, покликаного сприяти взаємодії виконавчих органів місцевого самоврядування та молоді територіальної громади, та з метою забезпечення узгодженості дій у вирішенні питань, пов’язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя суспільства, організації та проведенні молодіжних заходів та інформаційно-навчальної роботи серед молоді, оголошується набір кандидатів на членство до Молодіжної ради при Сватівській міській раді Луганської області.

Для формування складу Молодіжної ради утворена ініціативна група з метою проведення установчих зборів, які відбудуться 24 травня 2021 року в малій залі Сватівської міської ради (1 поверх) о 16.30.

Для участі в установчих зборах кандидати на членство в Молодіжній раді, в термін до 20.05.2021 (включно), мають надати на електронну адресу gazeta2108@gmail.com такі документи:

- заява у довільній формі.

До заяви додається:

- рішення про делегування для участі в установчих зборах представника/ці, який одночасно є кандидатом/кою на обрання до складу молодіжної ради (у разі, якщо кандидат/ка на обрання до складу молодіжної ради є представником громадської організації);

- анкета кандидата/ки до складу Молодіжної ради при Сватівській міській раді (форма анкети за посиланням - https://drive.google.com/file/d/1vBn0DAPi0DY0ylMB4FWNZrt2I9ut5uc3/view?usp=sharing );

- мотиваційний лист кандидата/ки;

- копію паспорта громадянина/ки України (1,2 та сторінка з пропискою або ID картку з додатком).

До складу Молодіжної ради може увійти молода людина – мешканець/ка міської територіальної громади, віком від 14 до 35 років, що постійно проживає на території Сватівської громади.

За довідковою інформацією звертатися до організаційного відділу Сватівської міської ради за адресою: м. Сватове, пл.. 50-річчя Перемоги,

буд. 36, каб. 23 (2 поверх).

Телефон: +380502875815