Інформація для мешканців Сватівської громади

Дата: 13.05.2021 16:34

Шановні мешканці громади!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2021 № 420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» з 1 травня 2021 року вводяться нові правила надання житлових субсидій населенню на оплату комунальних послуг, якщо раніше субсидії продовжували автоматично, то, наразі, житлові субсидії будуть призначатися виключно після подання нової заяви і декларації про доходи та видатки осіб, які звертаються за призначенням субсидії, затверджених Міністерством соціальної політики.

Для подання нової заяви на субсидію відводиться п?ять місяців – з травня по вересень (включно).

Мешканці Сватівської громади, як і всі громадяни України, з травня субсидії будуть отримувати виключно в грошовій формі.

Житлова субсидія громадянам, які звернулися за її призначенням  у травні-вересні 2021 року, призначатимуться з травня 2021 року.

Для отримання інформації – можно проконсультуватися  за номерами: 0992952236, 0953302991.

Усі бажаючі, після офіційного опублікування змін,  матимуть змогу подати такі заяви через  ЦНАП виконавчого комітету Сватівської міської ради, що розташований за адресою: м.Сватове, м-н. Злагоди, 25.