Розпорядження про скликання шостої сесії Сватівської міської ради Луганської області восьмого скликання

Дата: 17.05.2021 13:18

СВАТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14 травня  2021 р.                                                                        м. Сватове                                                          № 139

Про скликання шостої сесії Сватівської міської ради

Луганської області восьмого скликання

Керуючись п. п. 20 ч. 4 ст. 42, 46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Скликати 27 травня 2021 року о 10-00 годині у великій залі засідань міської ради шосту сесію Сватівської міської ради восьмого скликання за адресою: пл. 50-річчя Перемоги, 36.

1. Внести до проекту порядку денного шостої сесії міської ради питання:

1. Про створення юридичної особи Служби у справах дітей Сватівської міської ради Луганської області.
  2. Про намір передачі в оренду майна, що належить до комунальної власності Сватівської міської ради, та включення об’єкта нерухомого майна до Переліку другого типу.
  3. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу та призначення на посади керівників закладів культури, що перебувають у комунальній власності Сватівської міської ради Луганської області.
  4. Про затвердження Програми розвитку міжрегіональних культурних зв’язків «Культура – простір розвитку та єднання» Сватівської міської ради Луганської області на 2021 рік.
  5. Про внесення змін до Міської комплексної соціальної програми на 2021 рік (зі змінами від 29.04.2021), яка затверджена рішенням Сватівської міської ради від 24.12.2020 №2/50.
  6. Про внесення змін до бюджету Сватівської міської територіальної громади на 2021 рік.
  7. 7-196 Земельні питання.
  8. Різне.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря Сватівської міської ради  Т. БЕРВЕНО.

Сватівський міський голова                                                      Віта СЛІПЕЦЬ