"Про закріплення юрисдикції органів державної реєстрації актів цивільного стану у Луганській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) "

Дата: 21.05.2021 15:53

У зв’язку з утворенням нових районів відповідно до Постанови ВРУ від 17 липня 2020 року № 807-IX «Про утворення та ліквідацію районів» та відповідно до підпункту 10.4 пункту 10 Положення про міжрегіональні управління Міністерства юстиції України, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 23 червня 2011 року № 1707/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 червня 2011 року № 759/19497 (зі змінами).

Наказ

ПЕРЕЛІК сільських, селищних, міських (крім міст обласного значення) рад, виконавчі органи яких відділи державної реєстрації актів цивільного стану забезпечують бланками свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, приймають від них паперові носії актових записів цивільного стану, відповідні звіти, здійснюють контроль за їх діяльністю, надають їм методичну допомогу тощо у разі здійснення делегованих повноважень щодо державної реєстрації народження фізичної особи та її походження, шлюбу, смерті