Сформовано склад молодіжної ради при Сватівській міській раді

Дата: 27.05.2021 21:49

26 травня відбулися установчі збори з формування складу молодіжної ради при Сватівській міській раді. Створення цього консультативно-дорадчого органу ініціювала Сватівський міський голова Віта Сліпець.

Вітала членів ініціативної групи заступник Сватівського міського голови Ірина Корлякова: "Шлях розвитку молодіжної політики полягає у створенні можливостей для молодої людини бути успішною та значущою у суспільстві. Молодіжна рада є голосом молоді, який має бути почутий владою." - зазначила Ірина Корлякова.

На зібранні члени ініціативної групи детально ознайомилися з анкетами та документами молоді громади, які мають намір вступити до дорадчого органу.

За підсумками зібрання до складу молодіжної ради увійшли 20 представників Сватівської громади.