У Сватівській громаді відсвяткували День захисту дітей

Дата: 02.06.2021 11:51

Вже традиційно прихід літа асоціюється із Днем захисту дітей. Це не просто веселе свято для самих діток, а й нагадування дорослим про необхідність захищати права дитини, щоб діти росли здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленими справами.

В Сватівській громаді свято для вихованців дошкільних закладів освіти громади проводилося у парку ім. Г. Тітова м. Сватове, для учнів 1-4 класів навчальних закладів - у комунальному закладі «Сватівський міський народний дім «Сватова-Лучка».

З вітальним словом до присутніх звернулася Сватівський міський голова Віта Сліпець, яка побажала діткам за період літніх канікул увібрати всю наснагу від теплого сонечка, знайти нових друзів, добре відпочити.

Маленькі учасники брали участь у різноманітних конкурсах та іграх, одержували призи.

Святковий настрій цього дня дарували творчі колективи та аматори громади.