ПРАПОР СВАТІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ПРАПОР

СВАТІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Опис

Прямокутне трикольорове полотнище, із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3: синя і жовта рівнозначні горизонтальні смуги є відображенням Державного прапора України та червоно-малиновий трикутник з лівого боку, основа якого (від древка) дорівнює ширині прапора, а вершина розташована у центрі прапору на половину його довжини – традиційний колір українського козацтва.

По центру синьо-жовтих кольорів – Герб.

Символіка

Червоно-малиновий колір уособлює собою історичну приналежність Сватівської територіальної громади до козацького роду, бо саме козаки Ізюмського Слобідського полку заснували місто Сватове та прилеглі хутора і села громади.

Синій колір – колір Державного Прапора України, який символізує небо. Жовтий – колір Державного Прапора України, який символізує пшеничне колосся. Герб громади, розташований в центрі прапору на синьо-жовтому фоні.

Секретар Сватівської міської ради                                                      Тетяна БЕРВЕНО