СВАТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09 серпня 2021 р.                                   м. Сватове                                                          №279

Про скликання десятої сесії Сватівської міської ради

Луганської області восьмого скликання

Керуючись п. п. 20 ч. 4 ст. 42, 46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Скликати 12 серпня 2021 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради десяту сесію Сватівської міської ради восьмого скликання за адресою: пл. 50-річчя Перемоги, 36.

1. Внести до проєкту порядку денного десятої сесії міської ради питання:

1. Про внесення змін до бюджету Сватівської міської територіальної громади на 2021 рік.
  2. Про комплектування груп у дошкільних підрозділах комунальних закладів:  «Коржівський ліцей», «Свистунівський ліцей», «Новомикільський ліцей», «Рудівська гімназія» Сватівської міської ради Луганської області на 2021/2022 навчальний рік.
  3. Про надання згоди на прийняття з державної у комунальну власність територіальної громади міста Сватове майна для забезпечення функціонування Центру надання адміністративних послуг, утвореного на її території, та взяття зобов’язання використовувати його за цільовим призначенням і не відчужувати в приватну власність
  4. Про передачу майна МІСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА «СВАТІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ РИНОК».
  5. Про доцільність передачі в оренду майна, що належить до комунальної власності Сватівської міської ради, та включення об’єктів нерухомого майна до Переліку першого типу.
  6. 6-141 Земельні питання;
  7. Різне.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря Сватівської міської ради  Т. БЕРВЕНО.

Сватівський міський голова                                                                  Віта СЛІПЕЦЬ