Запрошуємо жителів громади долучитися до Всеукраїнського забігу

Дата: 20.08.2021 13:21

Сватівська громада долучається до Всеукраїнського забігу «Шаную воїнів, біжу за героїв України», який відбудеться напередодні Дня пам’яті захисників України 28 серпня у м. Сватове.  Учасники стартують з площі 50-річчя Перемоги  до майдану  Злагоди (до 1 км).

Традиційно кожен учасник має змогу пробігти дистанцію із закріпленим на футболці ім’ям знайомого або незнайомого воїна, який віддав життя за Україну.

Захід проводиться відповідно до Плану заходів з відзначення у 2021 році Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет  і територіальну цілісність України, затвердженим розпорядженням Кабінету  Міністрів України від 9 червня 2021 року № 614-р.