Фото без опису     Традиційно кожен новий навчальний рiк педагогічні працівники збираються для підведення підсумків роботи за попередній навчальній рік, визначень  пріоритетів розвитку освіти громади та шляхів їх реалізації.

Серпневий форум - особлива педагогічна традиція, зігріта теплом останніх літніх днів і любов'ю до професії. Це час відліку нових справ, нового витка життя в освіті, що знаменує початок шкільного марафону довжиною ще в один рік.

28 серпня у Сватівському міському народному домі «Сватова-Лучка» відбувся серпневий освітянський форум «Освіта Сватівської громади: вектори якості та успіху».

Метою проведення форуму визначено  аналіз підсумків розвитку освіти Сватівської громади у 2020/2021 навчальному році та пріоритетні завдання розвитку освіти в умовах реформування.

У заході взяли участь голова Сватівської міської ради Віта Сліпець, голова Сватівської районної ради Людмила Русанова,  заступник Сватівського міського голови Ірина Корлякова, заступник голови  Сватівської райдержадміністрації  Борис Руденко,  працівники відділу освіти Сватівської міської ради та Центру професійного розвитку педагогічних працівників, керівники та педагогічні працівники закладів освіти громади.

Фото без опису     Відкрила форум модератор загальної панелі, начальник відділу освіти Сватівської міської ради Олена Юхновець, яка привітала всіх присутніх та окреслила концептуальні пріоритети серпневого форуму.

З вітаннями та словами вдячності за важку й надзвичайно важливу, самовіддану працю до присутніх звернулася Сватівський міський голова Віта Сліпець. Очільниця громади акцентувала увагу присутніх на важливості впровадження освітньої реформи, головна мета якої – нова висока якість освіти на всіх рівнях.

Освітян  також привітали Людмила Русанова та Борис Руденко.

Начальник відділу освіти Олена Юхновець презентувала присутнім результати роботи освітян Сватівської громади, визначила основні завдання на 2021/2022 навчальний рік.

Згідно з програмою заходу засідання міських методичних комісій відбулися у Сватівському ліцеї № 7 та  КДНЗ «Веселка».

Під час методичних засідань освітяни Сватівської громади окреслили суть інноваційних процесів, які відбуваються в українській освіті, отримали конкретні методичні рекомендації та взяли участь у  фахових дискусіях з актуальних проблем дошкільного, шкільного та позашкільного навчання та виховання.

Для медичних сестер та кухарів закладів освіти у Сватівському ліцеї

№ 8 відбувся семінар з питань організації харчування в закладах освіти громади.

Цьогорічний освітянський форум став своєрідним стартом 2021-2022 навчального року і важливим чинником реформування сучасної освіти.

Тож, попереду для педагогів - безліч можливостей для натхненної роботи, реалізації амбітних планів і задумів.

Зі Святом знань і початком навчального року, шановні освітяни Сватівської громади!

Успіхів, звершень і перемог!