Упорядкували теритрію міського кладовища

Дата: 30.08.2021 10:51

Дуже важливо не забувати дорогу до місця останнього спочинку своїх рідних та близьких, аби їхні могили не перетворювалися на пагорби, порослі бур’яном, коли вже навіть неможливо встановити, хто тут похований. Кладовище — це святе місце, адже там спочивають ті, хто відійшов у вічність.

30 серпня з 07-00 ранку колективи Сватівської міської ради, на чолі з міським головою та керівниками організацій: Сватівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), комунального підприємства «Сватове-тепло», міського комунального підприємства «Сватівський водоканал» та  військової частини А3498 зенітної ракетної «Київської» бригади Повітряних Сил Збройних Сил України провели заходи з благоустрою кладовища по вул. Дружби,
м. Сватове.

Прибирання кладовищ - є святим обов’язком для нащадків, душі предків яких спочивають на цьому місці. Щоб прибрати та вивезти сміття з доволі занедбаних територій, було докладено багато зусиль.

Хочеться закликати мешканців громади: "Підтримуйте чистоту і порядок там, де захороненні ваші рідні та близькі". Сватівська міська рада висловлює щиру подяку за взаєморозуміння, підтримку та активну участь в проведенні заходів з прибирання кладовища усім, хто не залишився байдужим до цієї доброї та суспільно-корисної справи, хто знайшов для цього час, доклав власних зусиль.