Залучення селян Сватівської ТГ до електронного врядування

Дата: 17.09.2021 14:53

Проєкт «Залучення селян Сватівської ТГ до електронного врядування», який реалізує Старобільська громадська організація «Воля» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції продовжує роботу.

Проєктом передбачено в 11 сільських бібліотеках Сватівської територіальної громади встановити комп’ютерне обладнання, під’єднане до інтернет-мережі. Селяни матимуть змогу онлайн сплатити комунальні послуги, податки, переглянути електронну пенсійну справу, кадастрову карту, не виїжджаючи за межі села. Допоможуть їм у цьому працівники бібліотек, які у межах проєкту проходять навчання з роботи в електронних кабінетах.

В подальшому селяни ознайомляться з проєктами рішень міської ради, звітами, отримають навички подання проєктів до громадського бюджету тощо.

#UNRPP #ВзаємодіяПлюс #СГОВоля