7-8 жовтня відбувся тренінг з оцінки визначення  потреб в соціальних послугах у Сватівській громаді.  Експерти проєкту  #Спільно надали учасникам заходу інформацію про зміст та методологію визначення потреб населення громади в соціальних послугах, ознайомили з інструментарієм для проведення опитування серед отримувачей соціальних послуг, на прикладах пояснили можливі варіанти планування розвитку соціальних послуг в громаді.

Спільно з експертами члени Робочої групи Сватівської громади визначали форми та методи збору інформації серед отримувачей соціальних послуг,  намагалися віднайти рішення щодо планування, створення й розвитку соціальних послуг в громаді. Запропоновані експертами інтерактивні вправи дали можливість членам Робочої групи відчути себе командою, взаємодіяти та підтримувати одне одного;  ігри з розподіленими соціальними ролями дали змогу  відчути елементи обмежень та вразливості.

Надалі експерти надаватимуть методологічну підтримку членам Робочої групи, яка розпочне збір, узагальнення  інформації, а згодом пріоритизує потреби громади у соціальних послугах та розпочне роботу з їх планування, бюджетування в середньостроковій перспективі.

В Консорціум входять Українська мережа за права дитини, Надія і житло для дітей, Партнерство «Кожній дитині», СОС Дитячі містечка Україна та Соціальна Синергія”.