Фото без опису      З метою моніторингу температурного режиму у закладах дошкільної освіти Сватівської міської ради, які опалюються природним газом, 18 жовтня 2021 року заступник Сватівського міського голови Ірина Корлякова та в.о. начальника відділу освіти Ірина Сеплива відвідали КЗДО № 2 «Веселка», КЗДО № 1 «Малятко» та КЗДО № 3 «Журавка».

      Адміністрація дитячих садків підтримує температурний режим у закладах за допомогою електричних обігрівачів. Середня температура у відвіданих закладах становить 19о-20оС.

     У відповідність до Кодексу газорозподільчих систем виконано реконструкцію вузлів обліку природного газу у КЗДО (ясла-садок) №1 «Малятко», КЗДО (ясла-садок) №2 «Веселка», КЗДО №3 «Журавка», КЗДО №6 «Сватівський ЦРД». Тобто всі заклади освіти готові до роботи в опалювальному сезоні. Отримані всі необхідні дозволи на пуск газу.

Фото без опису

 

Фото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     На сьогодні в Україні відсутнє державне регулювання ціни на природний газ. Для бюджетних організацій вона дуже завищена і становить близько 40 грн. за кубометр. В місцевих бюджетах такі суми на оплату природного газу відсутні. Тому Уряд, Нафтогаз і місцева влада підписали Меморандум щодо врегулювання питань у сфері газопостачання, яким ціна була знижена до 16,55 грн. Постачальником природного газу за такою ціною визначено ГК «Нафтогаз Трейдинг».

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису

     У зв’язку з цим відділ освіти оформив та направив всі необхідні документи для підписання договору на постачання природного газу з ГК «Нафтогаз Трейдинг». Маємо надію на найкоротший термін вирішення даного питання.