19 жовтня на території Сватівської міської ради розпочато опитування серед населення, стосовно визначення потреб громади у соціальних послугах.   

       Дослідження відбувається в межах проєкту «Спільно 2. Соціальні послуги для сімей у громаді». Мета дослідження: визначення думки респондентів щодо стану та якості надання соціальних послуг, труднощів чи обмежень в їх наданні, покращення організації надання соціальних послуг в громаді.

        Учасниками фокус - групи були особи похилого віку, студенти «Університету ІІІ віку» Сватівського міського територіального центру. Опитування проводили працівники відділу соціального захисту населення міської ради та центру соціальних служб.

         Наступні опитування заплановані серед вразливих категорій населення: сім’ї, які виховують дітей з інвалідністю; сім’ї, які забезпечують альтернативні форми виховання; сім’ї з дітьми в складних життєвих обставинах; одинокі батьки, багатодітні сім’ї, внутрішньо-переміщені особи.

     

 

 

 

 

 

 

 

        “Проект СПІЛЬНО впроваджується Дитячим фондом ООН (UNICEF Ukraine) та Консорціумом партнерських організацій за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KfW) Bundesministerium für wirtschaftliche Zusammenarbeit und Entwicklung (BMZ) Посольство Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew

       В Консорціум входять Українська мережа за права дитини, Надія і житло для дітей, Партнерство «Кожній дитині», СОС Дитячі містечка Україна та Соціальна Синергія”.