Конкурс грантів для розробників і постачальників бізнес-продуктів та послуг, об’єднань та асоціацій підприємців в Луганській, Донецькій, Запорізькій та Херсонській областях

Дата: 30.12.2021 07:56

Увага! Надання фінансової допомоги бізнесу на підтримку функціонування та адаптацію діяльності в умовах                             епідеміологічної ситуації

В рамках програми надання фінансової допомоги в умовах епідеміологічної ситуації, пов’язаної з розповсюдженням коронавірусу COVID-19 та введенням карантинних заходів Данська Рада у справах Біженців - Данська Група з розмінування (DRC-DDG) за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) і уряду Великої Британії надає фінансову допомогу власникам мікро бізнесу та самозайнятим особам на території Донецької та Луганської областей для підтримки функціонування та адаптації їхньої бізнес-діяльності в умовах карантину.

Мета гранту – надання можливостей для безперебійного функціонування мікро бізнес-діяльності та самозайнятості в умовах епідеміологічної ситуації в Україні. Для цього надається фінансова допомога на адаптацію/перепрофілювання бізнес-діяльності /самозайнятості з метою отримання постійного доходу.

Допомога надається тим, чия економічна активність постраждала або перестала функціонувати внаслідок епідеміологічної ситуації в країні, пов'язаної з поширенням коронавірусу COVID-19 та введенням карантинних обмежень.

Програма передбачає надання фінансової допомоги в розмірі до                          1000,00 доларів США в залежності від наслідків для мікро-бізнесу та самозайнятості, пов'язаних з COVID-19, бізнес-ідеї, а також від індивідуальних потреб заявника (допомога буде перераховуватися на банківський рахунок в українській валюті за курсом, актуальним на дату перерахування допомоги).

При розгляді заявок будуть враховуватися наступні критерії:

актуальність ідеї та реальна можливість адаптації/перепрофілювання існуючої бізнес-діяльності в рамках поточної епідеміологічної ситуації в країні, пов'язаної з поширенням коронавірусу COVID-19 та введенням карантинних заходів;

відсутність юридичних та правових перешкод, а також порушень чинного законодавства щодо здійснення бізнес-діяльності в рамках поточної епідеміологічної ситуації в країні, пов'язаної з поширенням коронавірусу COVID-19 та введенням карантинних заходів;

бізнес-діяльність або самозайнятість була головним джерелом доходу, який суттєво зменшився або втрачений в результаті епідеміологічної ситуації в країні, пов'язаної з поширенням коронавірусу COVID-19 та введенням карантинних заходів;

фінансова та соціальна вразливість сім'ї.

Заявку на участь у програмі можна подати за посиланням: https://lap.drc.ngo/form/micro-covid

За більш детальною інформацією можна звертатись до контактних осіб за телефонами: (073) 066 53 38 (Михайло), (093) 037 29 03 (Олександр) та за посиланням: https://lap.drc.ngo/title/micro-covid