Фото без опису

Луганська обласна прокуратура

🔷 УВАГА!

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

Керівництвом Луганської обласної прокуратури здійснюється особистий прийом в режимі відеоконференцзв’язку за допомогою програмного забезпечення Zoom.

На особистий прийом до керівника обласної прокуратури, здійснюється 📝 попередній запис громадян, який розпочинається на наступний день після проведення ним особистого прийому та завершується за день до передбаченої графіком дати здійснення прийому.

Перший заступник, заступники керівника обласної прокуратури приймають громадян без попереднього запису в день їх звернення згідно з графіком.

📞+38(066)-815-86-93 – телефон для запису громадян на особистий прийом в режимі відеоконференцзв’язку за допомогою програмного забезпечення Zoom.

З урахуванням нагальних питань прокурорської діяльності, які потребують невідкладного вирішення, графік та години прийому керівництвом обласної прокуратури можуть оперативно корегуватися із забезпеченням права громадян на особистий прийом.

❗️Примітка: Керівник обласної прокуратури приймає громадян та представників юридичних осіб за зверненнями, в задоволенні яких відмовлено його першим заступником та заступниками, а також у разі оскарження їх дій чи рішень.

Дивітья на сайті: https://cutt.ly/l4Lc0Jt