Фото без опису

Пропонується, що компенсація суб’єктам господарювання збитків буде здійснюватися за рахунок коштів від відшкодування рф матеріальної шкоди, заподіяної внаслідок тимчасової окупації українських територій.

Уряд підтримав внесення змін до Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України».

Законодавча ініціатива була розроблена Мінреінтеграції. Нею пропонується врегулювати механізм компенсації збитків суб’єктам господарювання, які надають комунальні послуги на територіях бойових дій і тимчасово окупованих територіях.

Йдеться про підприємства, які здійснюють діяльність на ринку електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення тощо.

Такі підприємства цілодобово забезпечують надання послуг на уражених війною територіях, однак не отримують за них оплату та відповідно – зазнають збитків.

Законопроектом пропонується надати Кабінету Міністрів повноваження визначати порядок компенсації відповідних збитків. А також – особливості надання комунальних послуг на відповідних територіях.

Схвалений Урядом законопроект найближчим часом буде внесено до Верховної Ради.