Не тільки сумлінне навчання – бо вже скоро завершення навчального року, але й позашкільна робота, направлена на розвиток творчості, навичок та вмінь, дає змогу маленьким сватівчанам проявити себе. Участь у різноманітних позашкільних заходах дає дітям змогу адаптуватися до нових умов життя, далеко від рідної домівки, знайти нових друзів та займатися улюбленим хобі! Тож вітаємо наших маленьких умільців!

Перемогу у І (обласному) етапі Міжнародного екологічного конкурсу на тему «Душа села" у номінації «Екологічна сумка з мотивами сільських краєвидів (ручні вироби з тканини з аплікаціями, вишивкою, малюванням тощо)» здобули Пархоменко Софія та Погорілий Максим!

Призові місця в обласному етапі Всеукраїнського юнацького фестивалю "В об'єктиві натураліста - 2023" у номінації «Фото» вибороли Ціпко Ярослав, Бондар Евеліна, Ковальчук Анастасія, Лавка Лідія, Носач Юлія – дев’ятикласники ліцею та Шпак Володимир, учень 6 класу.

Також наші привітання Ляшику Богдану за активну участь у Всеукраїнському бліц- конкурсі "Український орнамент Перемоги".

Дякуємо за активну участь, за Ваші вміння, за те що прагнете до пізнання нового, і за те, що в ваших маленьких сердечках живе безмежна незламна любов до своєї країни!