#ЦПД_пояснює:

⚡️ Російські ресурси поширюють черговий пропагандистський наратив про нібито намір України позбавити громадянства жителів усіх тимчасово окупованих територій.

За їхньою логікою, це означатиме фактичну відмову Києва від територій, захоплених російськими військами.

▪️ Крім того, ворожа пропаганда стверджує, що українського громадянства будуть позбавлені командувачі ЗСУ, які вчилися на території рф.

❗️Ці вигадки росіян не мають нічого спільного з дійсністю.

✅ Україна не визнає та ніколи не визнає примусову паспортизацію українців на окупованих територіях. Люди, яких ворог змушує отримувати російські паспорти, залишаються виключно громадянами України.

▪️Зараз у Верховній Раді розглядаються зміни в законодавство, які дозволять позбавляти українського громадянства тільки тих, хто добровільно отримав російський паспорт чим фактично відмовився від українського громадянства.

👆Не дайте ворогу ввести себе в оману.