Сватівська громада  вітає команду юнаків Сватівської міської дитячо-юнацької спортивної школи 2008-2009 року народження із вдалим стартом в Чемпіонаті Луганської області з футзалу!

13 лютого 2021 року в місті Рубіжне збірна команда Сватівської міської ДЮСШ, сформована з вихованців тренерів Ходова Олега Вікторовича, Міщенка Юрія Вікторовича та Подзегуна Олега Анатолійовича, провела першу гру Чемпіонату Луганської області з футзалу з командою смт Станиця-Луганська. Результат гри – 12-1 на користь юних сватівських футболістів. Бомбардирами команди стали: Курячий Артур – 4 голи, Басенко Ілля – 3 гола, Великоцький Назар – 3 гола, Прокопенко Артем – 1 гол, Пономарьов Іван (капітан команди) – 1 гол. Свій вклад у перемогу команди внесли Руденко Сергій, Бардаков Євген, Замаєв Кирило, Голосний Дмитро, Лавка Ярослав. Офіційний тренер команди Ходов О.В.

Бібліотека сучасного вчителя

Зміни в сучасному суспільстві  відбуваються прискореними темпами. Щодня, щогодини люди відкривають нові явища, процеси, закономірності, що веде до невпинного розвитку та впровадження нових технологій. Саме тому особливо гостро постає потреба у творчих особистостях, які здатні критично мислити, опрацьовувати велику кількість інформації, самостійно здобувати знання, використовувати набуті знання і вміння в умовах швидкоплинних змін. Найбільш відповідальною в цих умовах є роль освіти. У сьогоденному світі Нова українська школа відводить провідне місце вчителям нової формації: успішним, компетентним, кваліфікованим. Вчителям,  які виконують в освітньому процесі ролі наставника, фасилітатора, консультанта, менеджера, модератора, коуча. Вони самостійно і творчо здобувають інформацію, організовують дитиноцентрований процес.

Сватівська міська рада вітає переможців освітнього пізнавального заходу серед школярів «Брейн-ринг: Луганщина олімпійська»

Сватівська міська рада вітає Єнченко Софію, Ачкасову Єлизавету, Моісєєву Мілену, Асланова Руслана, Харченка Олександра та Жукова Сергія – переможців освітнього пізнавального заходу серед школярів «Брейн-ринг: Луганщина олімпійська», присвяченого 30-річчю заснування Національного олімпійського комітету України та 25-річчю Луганського обласного відділення НОК України.