18 лютого відбулася пленарне засідання третьої сесії Сватівської міської ради

На розгляд депутатського корпусу було винесено 56 питань порядку денного, більшість із них - 34 стосувалися врегулювання земельних відносин. Затверджені акти приймання-передачі майна об’єктів комунальної власності: Новомикільського ліцею та фельдшерського пункту. Занепокоєння викликала відсутність правоустановчих документів на фельдшерський пункт с. Новомикільське. На сесії затверджено план роботи Сватівської міської ради на 2021 рік та порядок розроблення цільових програм, внесені зміни до міського бюджету на 2021 рік. Прийнято ряд депутатських звернень.

Чергове засідання Круглого столу «Час діяти»

В рамках проведення Всесвітнього Дня боротьби проти раку Сватівський міський голова Віта Сліпець разом із заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (з соціальних і гуманітарних питань) Іриною Корляковою ініціювали серію засідань Круглого столу «Час діяти», з метою сприяння у придбанні апарату мамографу для КНП «Сватівська багатопрофільна лікарня». Тож сьогодні відбулося друге засідання Круглого столу у Сватівській міській бібліотеці

Робоча зустріч з представниками ПРООН

18 лютого Сватівський міський голова Віта Сліпець провела робочу зустріч з представниками ПРООН, які здійснюють супровід проєктів, що реалізуються на території Сватівської громади за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку.

Незабаром етноцентр «Слобожанська хата» знову відкриє свої двері для творчих людей

В усі часи окремим людям була притаманна така негативна риса, як підступність. Вона сприяла втіленню в життя багатьох нешляхетних намірів. Нажаль, такі люди зустрічаються і в Сватівській громаді.

Робоча поїздка до сіл Гончарівка та Хомівка

16 лютого заступник Сватівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (з соціальних і гуманітарних питань) Ірина Корлякова здійснила робочу поїздку до сіл Гончарівка та Хомівка. В ході візитів Ірина Борисівна ознайомилася з роботою закладів культури, які діють на територіях цих сіл та зустрілася з місцевими жителями.

Шановні мешканці Сватівської громади!

В рамках проведення Всесвітнього Дня боротьби проти раку Сватівський міський голова Віта Сліпець разом із заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (з соціальних і гуманітарних питань) Іриною Корляковою  ініціювали серію засідань Круглого столу «Час діяти», з метою сприяння у придбанні апарату мамографу для КНП «Сватівська багатопрофільна лікарня».

Захід з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав продовжився урочистою ходою

Керівники Сватівської міської, Коломийчиської сільської та Нижньодуванської селищної рад, Сватівської райдержадміністрації, Сватівської районної ради, воїни-інтернаціоналісти та жителі міста пройшли урочистою ходою центральною вулицею  міста: від площі 50-річчя Перемоги до майдану Злагоди.

Віта Сліпець: "Воїни-інтернаціоналісти завжди для всіх були і є прикладом мужності і відваги"

Зі словами вдячності за мужність і самовідданість, виявлені при виконанні інтернаціонального обов’язку до присутніх звернулася Сватівський міський голова Віта Сліпець. У своїй промові вона зазначила, що воїни-інтернаціоналісти завжди для всіх були і є прикладом мужності і відваги. Священною є пам'ять про їх героїзм при виконанні інтернаціонального обов'язку, готовність платити найдорожчу ціну - своє життя.

У Сватовому відбувся мітинг до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Воїни-інтернаціоналісти завжди були і є прикладом мужності та відваги. У кожного, хто пройшов важкими дорогами війни в різних країнах, втрачав друзів, війна залишила болючу рану у серці та назавжди закарбувались в пам’яті…