Вітаємо юних художників!

Збереження екосистеми та біорізноманіття свого регіону –першочергове завдання для кожного громадянина нашої держави. Тому як справжні патріоти вчителі Сватівської громади постійно мотивують  своїх учнів до активної природоохоронної діяльності, формують екологічну свідомість та дбайливе ставлення до природи, а також  постійно залучають їх до відповідних творчих конкурсів.

Вітаємо наших юних переможців

Почуття патріотизму – основа духовного життя кожної людини, її прагнення до волі та процвітання своєї країни. Тому плекання цього почуття є одним з пріоритетних завдань педагогів Сватівської громади. Наші освітяни постійно формують активну громадянську позицію учнівської молоді нашої громади, виховують готовність до свідомого захисту рідної землі, залучають учнів  до творчої діяльності патріотичного спрямування.