Сватівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу юридичного забезпечення, правової допомоги, кадрової ти мобілізаційної роботи Сватівської міської ради

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36,  оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  головного спеціаліста  відділу юридичного забезпечення, правової допомоги, кадрової ти мобілізаційної роботи Сватівської міської ради.

Сватівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста організаційного відділу Сватівської міської ради

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36,  оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  головного спеціаліста організаційного відділу  Сватівської міської ради.

Сватівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника Центру надання адміністративних послуг Сватівської міської ради

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36,  оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  начальника Центру надання  адміністративних послуг Сватівської міської ради.

Сватівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу земельних ресурсів, просторового планування та екології Сватівської міської ради

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36,  оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  начальника відділу земельних ресурсів, просторового планування та екології Сватівської міської ради.

Сватівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та інформаційної діяльності Сватівської міської ради

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36,  оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  начальника відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та інформаційної діяльності Сватівської міської ради.

Сватівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти Сватівської міської ради

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36,  оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  начальника відділу освіти Сватівської міської ради.

Сватівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника фінансового управління Сватівської міської ради

Вимоги до кандидатів: повна вища  економічна  освіта за освітньо-кваліфікаційним  рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи за фахом на державній службі  або службі в органах місцевого самоврядування не менше 2 років, або стаж роботи  на посаді в  відповідній галузі не менше 3 років.