Сватівська міська рада оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  спеціаліста 1 категорії загального відділу Сватівської міської ради з місцем роботи в с. Гончарівка Сватівського району

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36,  оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  спеціаліста 1 категорії загального відділу Сватівської міської ради з місцем роботи в с. Гончарівка Сватівського району.

Сватівська міська рада оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  спеціаліста 1 категорії загального відділу Сватівської міської ради з місцем роботи в с. Травневе  Сватівського району

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36,  оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  спеціаліста 1 категорії загального відділу Сватівської міської ради з місцем роботи в с. Травневе  Сватівського району.

Сватівська міська рада оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  спеціаліста 1 категорії загального відділу Сватівської міської ради з місцем роботи в с. Рудівка  Сватівського району

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36,  оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  спеціаліста 1 категорії загального відділу Сватівської міської ради з місцем роботи в с. Рудівка  Сватівського району.

Сватівська міська рада оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  спеціаліста 1 категорії загального відділу Сватівської міської ради з місцем роботи в с. Містки Сватівського району

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36,  оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  спеціаліста 1 категорії загального відділу Сватівської міської ради з місцем роботи в с. Містки Сватівського району

Сватівська міська рада оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  провідного спеціаліста загального відділу Сватівської міської ради з місцем роботи в с. Свистунівка Сватівського району

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36,  оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  провідного спеціаліста загального відділу Сватівської міської ради з місцем роботи в с. Свистунівка Сватівського району.

Сватівська міська рада оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  провідного спеціаліста загального відділу Сватівської міської ради з місцем роботи в с. Коржове Сватівського району

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36,  оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  провідного спеціаліста загального відділу Сватівської міської ради з місцем роботи в с. Коржове Сватівського району.

Сватівська міська рада оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  провідного спеціаліста загального відділу Сватівської міської ради з місцем роботи в с. Мілуватка Сватівського району

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36,  оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  провідного спеціаліста загального відділу Сватівської міської ради з місцем роботи в с. Мілуватка Сватівського району.

Сватівська міська рада оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  головного спеціаліста відділу культури, молоді та спорту Сватівської міської ради

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36,  оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  головного спеціаліста відділу культури, молоді та спорту Сватівської міської ради.

Сватівська міська рада оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  головного спеціаліста  відділу освіти Сватівської міської ради

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36,  оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  головного спеціаліста  відділу освіти Сватівської міської ради.