Сватівська міська рада оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  провідного спеціаліста  з прогнозування доходів бюджетного відділу фінансового управління Сватівської міської ради

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36,  оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  провідного спеціаліста  з прогнозування доходів бюджетного відділу фінансового управління Сватівської міської ради.

Сватівська міська рада оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  головного спеціаліста прогнозування доходів  бюджетного відділу фінансового управління Сватівської міської ради

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36,  оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  головного спеціаліста прогнозування доходів  бюджетного відділу фінансового управління Сватівської міської ради.

Сватівська міська рада оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  заступника начальника – начальника бюджетного відділу  фінансового управління Сватівської міської ради

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36,  оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  заступника начальника – начальника бюджетного відділу  фінансового управління Сватівської міської ради.

Сватівська міська рада оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності фінансового управління Сватівської міської ради

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36,  оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності фінансового управління Сватівської міської ради.

Сватівська міська рада оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності фінансового управління Сватівської міської ради

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36,  оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності фінансового управління Сватівської міської ради.

Сватівська міська рада оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  головного спеціаліста служби у справах дітей Сватівської міської ради

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36,  оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  головного спеціаліста служби у справах дітей Сватівської міської ради.

Сватівська міська рада оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  адміністратора Центру надання адміністративних послуг Сватівської міської ради

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36,  оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  адміністратора Центру надання адміністративних послуг Сватівської міської ради.

Сватівська міська рада оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  провідного спеціаліста відділу економічного розвитку, інвестицій та інформаційної діяльності Сватівської міської ради

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36,  оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  провідного спеціаліста відділу економічного розвитку, інвестицій та інформаційної діяльності Сватівської міської ради.

Сватівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста 1 категорії з питань благоустрою відділу комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою Сватівсько

Сватівська міська рада Луганської області, яка знаходиться за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36,  оголошує конкурс  на заміщення вакантної посади  головного спеціаліста 1 категорії з питань благоустрою  відділу комунальної власності, містобудування  та архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою Сватівської міської ради.