Виконавчим комітетом Сватівської  міської ради оголошено конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів в межах Сватівської міської ради

Дата: 06.01.2021 09:45

Виконавчим комітетом Сватівської  міської ради

у відповідності до рішення № 2    від 05 січня 2021 року оголошено конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів

в межах Сватівської міської ради.

Об’єктом конкурсу є  право надання послуг з вивезення та розміщення побутових відходів на полігоні ТПВ межах Сваітвської міської ради та визначення суб’єкта господарської діяльності, який може забезпечити виконання даних послуг на відповідному рівні та з найменшою вартістю їх надання.

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі  «5» лютого  2021року за адресою: м. Сватове, пл.. 50-річчя Перемоги, буд. 36, каб. 10. Документи приймаються у закритому конверті, на якому зазначається назва претендента, найменування об’єкта конкурсу, з поміткою «Заява на участь у конкурсі».

Конкурс відбудеться в приміщенні Сватівської  міської ради «8» лютого 2021 о 10 год. 00 хв. за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, буд. 36, зал засідань.

Ознайомитись з умовами конкурсу можна  на Інтернет-сайті Сватівської міської ради (svativska-gromada.gov.ua) або за телефоном 3-40-33.

Отримати бланки необхідних документів можна в організаційному відділі Сватівської міської ради каб. № 2

Телефони для довідок: 3-40-33,3-26-07