Сватівська міська громада

УВАГА КОНКУРС!

Дата: 11.03.2021 11:44

ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

Наша Сватівська територіальна громада сьогодні велика, потужна та перспективна адміністративна одиниця України.

Ми продовжуємо історію, започатковану запорізькими козаками в XVII сторіччі, які заселяли наші степи, та впевнено крокуємо вперед у третє тисячоріччя.

Ми вважаємо, що Сватівська територіальна громада заслуговує на право мати – ГЕРБ громади!

За ініціативи Сватівського міського голови Віти Сліпець оголошується конкурс на розробку ескізу «ГЕРБ Сватівської громади».

Запрошуємо всіх небайдужих і зацікавлений осіб взяти участь у конкурсі та надати свої пропозиції до 01 травня 2021 року в кабінет № 2 адміністративної будівлі Сватівської міської ради за адресою: м. Сватове, пл. 50-річчя Перемоги, 36, або на електронну адресу: vlada@svatovo.ws

Всі надані конкурсні заявки будуть винесені на громадське обговорення, а остаточний варіант визначить конкурсна комісія та затвердить сесія Сватівської міської ради Луганської області 8 скликання.