Попередження про небезпечні метеорологічні явища I рівня небезпечності по Луганській області

Дата: 24.05.2021 13:45

ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ

попереджає:

Увечері 24 травня та вночі 25 травня 2021 року місцями по Луганській області очікуються грози, при грозі шквалисте посилення вітру 15-20 м/с. (І рівень небезпечності, жовтий).

У разі виникнення надзвичайних ситуацій та небезпечних подій, пов’язаних з порушенням нормальних умов життєзабезпечення, негайно приймати невідкладні заходи щодо ліквідації їх наслідків, а також доповідати до Департаменту з питань цивільного захисту та територіальної оборони облдержадміністрації (згідно порядку організації взаємодії суб’єктів забезпечення цивільного захисту Луганської області, згідно рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій № 4 від 24.01.2018) за телефонами:

(06452)4-11-03

095-910-19-20