Фото без описуЗапроваджений Міністерством юстиції України онлайн-сервіс – "Он-лайн будинок юстиції" є сучасним засобом як отримання інформації з різноманітних державних реєстрів, так і забезпечує можливість подачі документів для попереднього правового аналізу документів на реєстрацію громадської організації зі статусом юридичної особи та подачі документів для державної реєстрації створення громадської організації онлайн, не звертаючись безпосередньо до центру надання адміністративних послуг або відповідного суб'єкта державної реєстрації.

            Посилання на "Он-лайн будинок юстиції" в мережі Інтернет - https://online.minjust.gov.ua.

            До переваг користування "Он-лайн будинком юстиції" можна віднести:

  • оперативне, в режимі реального часу, отримання інформації з багатьох єдиних та державних реєстрів;
  •   цілодобовий доступ до інформації з державних реєстрів;
  •  цілодобова можливість подачі документів для попереднього правового аналізу документів на реєстрацію громадської організації зі статусом юридичної особи та подачі документів для державної реєстрації створення громадської організації зі статусом юридичної особи;
  • перевірка тотожності найменування громадського об'єднання;
  •  зручність користування та зрозумілий інтерфейс для роботи;
  • у разі подачі документів, для попереднього правового аналізу документів на реєстрацію громадської організації зі статусом юридичної особи та виправлення помилок (за наявності), додаткова впевненість при подачі документів для державної реєстрації;
  •  відсутність черг при подачі документів;
  •  відсутність контакту з державним реєстратором, що знижує корупційні ризики;
  •   відсутність необхідності звернення до центру надання адміністративних послуг або до відповідного суб'єкта державної реєстрації, для подачі документів для державної реєстрації створення громадської організації зі статусом юридичної особи (звертаємо увагу, що подача документів онлайн для державної реєстрації створення громадської організації зі статусом юридичної особи можлива лише за наявності електронних цифрових підписів).

            Скориставшись послугами "Он-лайн будинку юстиції" Ви зможете значно заощадити власні кошти та час і можете отримати інформацію яку вам необхідно буквально не виходячи з дому.

            Також нагадуємо, що у разі виникнення питань щодо державної реєстрації громадських формувань у Луганській області, отримати відповіді на такі питання можна звернувшись особисто до відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Луганській області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) за адресою - 93400, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, буд. 22 або за телефонами - 0645242216, 0953624202.

 

За інформацією Східного міжрегіонального управління

Міністерства юстиції (м. Харків)