Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатури старости Свистунівського старостинського округу Позднякова Юрія Івановича

Дата: 24.11.2021 08:23

Сватівська міська рада Луганської області проводить громадське обговорення кандидатури старости Свистунівського старостинського округу.

Сватівський міський голова вносить на розгляд жителів сіл Свистунівка, Травневе, Маньківка, Новопреображенне та Павлівка на посаду старости Свистунівського старостинського округу кандидатуру Позднякова Юрія Івановича.

Розпорядження від 22.11.2021р. № 418 «Про початок проведення громадського обговорення кандидатур старост в старостинських округах Сватівської міської територіальної громади» розміщено на офіційному веб-сайті Сватівської громади: https://svativska-gromada.gov.ua

Громадське обговорення відбудеться:

З 0900-1200 04.12.2021 року в приміщенні Свистунівського старостинського округу за адресою: вул. Молодіжна, 15/1, с.Свистунівка Сватівського району Луганської області.

Для подання письмових пропозицій та зауважень з винесеного питання жителі Свистунівського старостинського округу можуть використати поштову адресу: 92642, вул. Молодіжна, с.Свистунівка Сватівського району Луганської області, або електронну адресу: svistrada@gmail.com.

Відповідальні особи  с.Свистунівка – Луцишена Наталія Борисівна; с. Маньківка, Новопреображенне, Павлівка – Лебединець Ольга Олексіївна, с.Травневе – Кушнарьов Микола Платонович.

Жителям Свистунівського старостинського округу для реєстрації та участі в громадському обговоренні при собі мати паспорт громадянина України.

Інформація про результати громадського обговорення не пізніше 10 робочих днів оприлюднюється в газеті  «Голос Громади», на веб-сторінці міської ради, в соціальній мережі «Фейсбук», розміщується на інформаційних стендах населених пунктів, в яких проводиться обговорення.

Підписні листи оформляються відповідальною особою на будь якому етапі громадського обговорення шляхом заповнення громадянами – жителями старостинського округу відомостей, зазначених у них, з обов’язковим підписанням колонки про надання згоди на обробку персональних даних. Волевиявлення особи щодо підтримки кандидата на посаду старости засвідчується її особистим підписом.

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету Сватівської міської ради                                   Марина НАЛОБІНА