20 травня весь світ відзначає День вишиванки

Українська вишиванка для нас національна святиня! Саме вишиванка символізує в собі духовне багатство, мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь українців. Вона – наш національний оберіг!

Оголосили переможців конкурсу з облаштування громадського простору «Комфортне дозвілля»

За ініціативи Сватівського міського голови Віти Сліпець у Сватівській громаді у лютому 2021 року був оголошений серед активного учнівства та молоді Сватівщини. Мета заходу - залучити до проєктної діяльності молодь Сватівщини задля підвищення рівня соціальної згуртованості у громаді.

16 травня - День пам’яті жертв політичних репресій.

В цей день згадують кожного, хто став жертвою політичних репресій, був ув’язнений у концтаборах або засланий у далекі безлюдні землі. Згадують знищене селянство, розстріляну інтелігенцію, закатованих патріотів.

Шановні мешканці громади!

14 травня в нашій громаді сталася трагедія – в селі Містки трапилася ДТП, в якій постраждали 4 школярів. Внаслідок ДТП Ложкін Ростислав та Ложкіна Анастасія госпіталізовані до лікарні з чисельними переломами кінцівок, Чубарь Аліна зараз знаходиться в реанімаційному відділенні у тяжкому стані. Нажаль, від отриманих тілесних ушкоджень Барабуля Тимофій загинув на місці ДТП.