Надано одноразову матеріальну допомоги мешканцям громади

Продовжується робота Сватівської міської ради з питань підтримки мешканців Сватівської громади. На цьому тижні заступник Сватівського міського голови Ірина Корлякова провела засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету.

Обговорені питання  проведення Великодніх свят

Обговорені питання проведення Великодніх свят

28 квітня 2021 року заступник Сватівського міського голови Ірина Корлякова провела зустріч із представниками релігійних організацій благочинним Сватівського церковного округу Української Православної Церкви Сєвєродонецької єпархії архімандритом Захарієм та протоієреєм Свято-Покровської парафії Харківсько-Богодухівської єпархії Православної Церкви України Дмитром.

Оголошено набір кандидатів на членство до Молодіжної ради при Сватівській міській раді

З метою створення в Сватівській міській раді консультативно-дорадчого та представницького органу з питань молодіжної політики, покликаного сприяти взаємодії виконавчих органів місцевого самоврядування та молоді територіальної громади, та з метою забезпечення узгодженості дій у вирішенні питань, пов’язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя суспільства, організації та проведенні молодіжних заходів та інформаційно-навчальної роботи серед молоді, оголошується набір кандидатів на членство до Молодіжної ради при Сватівській міській раді Луганської області.

Йде підготовка до проведення пленарного засідання п’ятої сесії Сватівської міської ради

Сьогодні, 27 квітня, на засіданнях постійних комісій розглядалися проєкти рішень порядку денного сесії. Заплановано на пленарному засіданні розглянути більше 250 питань. Вони стосуються внесення змін до міського бюджету, погодження прийняття міських програм та змін до існуючих, затвердження порядку проведення конкурсів на посади керівників освітніх закладів, положень про наглядові ради медичних установ міської ради, затвердження статутів міських комунальних установ і підприємств в новій редакції.

35-та річниця катастрофи: сьогодні - День пам’яті Чорнобильської трагедії

26 квітня 1986 року вибухнула аварія на Чорнобильській АЕС. Ця жахлива подія сучасної історії навіки  закарбувалася як - трагедія. Цей день став чорною датою не лише України, а й для усього світу. Сватівська громада разом з українським народом вшанувала чорнобильців, ліквідаторів аварії на АЕС мітинг-реквієм біля Меморіалу Слави, Пам’яті і Скорботи в м. Сватове.