Їх з хвилюванням відпускають та з нетерпінням чекатимуть: 22 квітня 2021 року о 06-00 відбулась чергова відправка юнаків до лав Збройних Сил.

Проводжати призовників прийшли їхні рідні і близькі, а також Сватівський міський голова Віта Сліпець та голова Сватівської районної ради Людмила Русанова.

Відбулося засідання житлової комісії з обліку внутрішньо переміщених осіб

21 квітня 2021 року відбулося засідання житлової комісії з обліку внутрішньо переміщених осіб та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщеним особам. Членами комісії розглянуто 2 заяви про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб та перевірено підстави для взяття на облік.

Шановні жителі Сватівської громади!

Сватівщина активно готується до Великодня. Сватівська міська рада звертається до мешканців громади з проханням упорядкувати могили своїх покійних рідних та близьких на кладовищах громади.

За ініціативи Сватівського міського голови Віти Сліпець повертаємо прекрасні традиції Сватівщини - бути чистими й охайними.

Будь-яке гілля над проїзною частиною становить потенційну загрозу, і його не має бути. Сьогодні працівники Сватівської міської ради на чолі з головою Вітою Сліпець почистили придорожні лісосмуги та повирубували порослі на виїзді з м. Сватове (кв. Докучаєва). Також до цієї справи долучилися працівники Сватівської районної державної адміністрації, Сватівської районної ради, комунальних підприємств "Сватове-тепло", "Сватівський водоканал" та "Сватове-благоустрій", державного закладу "Сватівська районна санітарно-епідеміологічна станція Луганської області", АФ "Слобожанська, АФ "Мілуватська", СФГ "Прогрес - 10", ППА "Шанс", ФГ "Радуга".

Спільними зусиллями висаджено близько двох тисяч саджанців кримської сосни

15 квітня Сватівський міський голова Віта Сліпець, заступник Сватівського міського голови Ірина Корлякова, голова Сватівської райдержадміністрації Олег Клименчуков та голова Сватівської районної ради Людмила Русанова долучилися до створення нового лісового масиву в рамках всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом», яка розпочалася 21 березня 2021 року у Міжнародний день лісів. Спільними зусиллями службовців органів державної влади, місцевого самоврядування, рятувальників Сватівського відділу ДСНС та самих лісівників було поблизу селища Соснове.

За підсумками засідання комісії з ТБ та НС

Невтішна ситуація в Україні, пов’язана зі стрімким захворюванням на COVID-19, на жаль, триває. У Луганській області, частиною якої є Сватівська громада, станом на 15 квітня 2021 року діють карантинні обмеження «помаранчевої зони», але динаміка росту тривожить та загрожує потраплянням до «червоної зони».

Тривають роботи з розвитку фізичної культури у Сватівській громаді

На сучасному етапі розвитку суспільства фізична культура – це самостійна і особлива галузь загальної культури, яка спрямована на зміцнення здоров’я людини, продовження її творчої активності та життя, а також на зростання і вдосконалення її всебічного й гармонійного розвитку.