Важлива думка кожного

МП «Сватівський міський ринок» створено та працює заради забезпечення робочими місцями і умовами здійснення діяльності сватівських підприємців, які в свою чергу надають послуги з торгівлі продовольчими і не продовольчими товарами мешканцям громади. Успішна співпраця підприємців та адміністрації МП «Сватівський міський ринок» є запорукою злагодженої роботи.

За підсумками наради із землевпорядниками сіл Сватівської громади

Секретарем Сватівської міської ради Тетяною Бервено, головою постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою Любов’ю Поляковою, начальником відділу земельних ресурсів, просторового планування та екології Сватівської міської ради Альоною Акименко проведена нарада із землевпорядниками сіл Сватівської громади.

До 150-тої річниці від дня народження Лесі Українки

Леся Українка (Лариса Петрівна Косач) – геній української літератури, що входить в умовну тріаду Шевченко-Франко-Українка. Вірші її знайомі нам ще змалку, і здавалось би, що ми знаємо про поетесу все. Проте мало хто знає, якби Леся жила в наш час, її однозначно назвали дитиною індіго.

Досягнута домовленість про проведення роз’яснювальної роботи серед мешканців сіл: Містки, Барикине, Іванівка, Чепигівка

Відбулася зустріч старости сіл Містки, Барикине, Іванівка, Чепигівка в межах території сільської ради Романа Обломієва з начальником Сватівського відділу Національної поліції ГУ Національної поліції в Луганській області Олександром Кириленко та дільничним офіцером поліції Євгеном Козюбердою. На зустрічі була досягнута домовленість про проведення роз’яснювальної роботи серед мешканців сіл: Містки, Барикине, Іванівка, Чепигівка щодо різновидів телефонного шахрайства, незаконних порубок лісосмуг та недопущення розповсюдження наркотичних речовин серед населення.

Розвиток спорту на селі в пріоритеті

24 лютого 2021 року старостою сіл Містки, Барикине, Іванівка, Чепигівка в межах території сільської ради Романом Обломієвим була проведена робоча нарада з питань удосконалення роботи тренажерної зали, яка розміщена у Містківському сільському будинку культури. Було узгоджено графік роботи та обговорені питання подальшого розвитку спорту на селі.

Відбулося п’яте засідання виконавчого комітету Сватівської міської ради

23 лютого 2021 року на засідання виконавчого комітету Сватівської міської ради розглядалися важливі питання для життєдіяльності громади: про видалення зелених насаджень по Сватівській територіальній громаді та внесення змін по комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сватівської міської ради.

За підсумками зустрічі з представниками Східного регіонального представництва українського фонду соціальних інвестицій

Український фонд соціальних інвестицій оголосив конкурс субпроєктів, метою яких є посилення спроможностей закладів первинної та вторинної медичної допомоги у протидії наслідкам COVID-19. Конкурс проводиться у рамках проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури - УФСІ VІIІ», який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини через Німецький банк розвитку KfW.

Узгоджується питання встановлення в супермаркетах Сватівщини  «Полиць добра»

Узгоджується питання встановлення в супермаркетах Сватівщини «Полиць добра»

23 лютого 2021 року за ініціативи Сватівського міського голови Віти Сліпець заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (з соціальних і гуманітарних питань) Ірина Корлякова провела нараду з місцевим керівництвом мережевих супермаркетів «АТБ» та «Семья», які розташовані в м. Сватове. Було обговорено питання встановлення в цих супермаркетах «Полиць добра». Кожен покупець може покласти за свій рахунок на «Полицю добра» продукти харчування (хліб, макарони, крупи, консерви, інше..). Цією полицею можуть скористатися люди, які опинилися у складних життєвих обставинах або ті, що потребують допомоги. Керівництвом супермаркетів взята до розгляду зазначена пропозиція.