Вшановали героїзм захисників України

14 березня Україна відзначає День добровольця. Це свято встановлено Верховною Радою України в 2017 році з метою вшанування мужності та героїзму захисників суверенітету та територіальної цілісності України, посилення суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань, які брали та беруть активну участь у визвольній боротьбі українського народу у війні на Сході країни.

Відбулося урочисте покладання квітів до погруддя Великого Кобзаря

9 березня виповнюється 207 років з дня народження генія українського нараду — Тараса Шевченка. З цієї нагоди у м. Сватове на пл. Шевченка , в якому взяли участь Сватівський міський голова Віта Сліпець, голова Сватівської райдержадміністрації Валерій Честних, голова Сватівської районної ради Людмила Русанова, секретар Сватівської міської ради Тетяна Бервено, заступник Сватівського міського голови Ірина Корлякова, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Марина Налобіна, керівники міських комунальних підприємств, шкільна молодь

До Міжнародного жіночого дня 8 Березня

5 березня 2021 року у комунальному закладі «Сватівський міський Народний дім «Сватова-Лучка» в рамках відзначення Міжнародного жіночого дня 8 Березня директор комунального закладу «Сватівський міський Народний дім Сватова-Лучка» Олена Рибалка та вчитель історії комунального закладу «Сватівський ліцей № 8» Олена Сердюк розповіли про історію свята 8-го Березня.

Вирішення проблемних питань громади – є першочерговим завданням Сватівської міської ради

Вкрай важливе питання, яке постало перед Сватівською міською радою це – недопущення скасування одного із приміських потягів сполучення Сватове-Куп’янськ. Чимало мешканців Сватівського громади добирається до населених пунктів саме цим потягом, бо це один з найдешевших та зручних видів транспорту на сьогодні між населеними пунктами району.

Мери закликали керівництво держави збільшити відсоток зарахування ПДФО до місцевих бюджетів

25 лютого відбулося засідання Ради розвитку громад та територій, на якому виступили члени Правління АМУ – Тернопільський міський голова Сергій Надал, Маріупольський міський голова Вадим Бойченко, а також мер міста Золотоноша Віталій Войцехівський.