Віта Сліпець: "Воїни-інтернаціоналісти завжди для всіх були і є прикладом мужності і відваги"

Зі словами вдячності за мужність і самовідданість, виявлені при виконанні інтернаціонального обов’язку до присутніх звернулася Сватівський міський голова Віта Сліпець. У своїй промові вона зазначила, що воїни-інтернаціоналісти завжди для всіх були і є прикладом мужності і відваги. Священною є пам'ять про їх героїзм при виконанні інтернаціонального обов'язку, готовність платити найдорожчу ціну - своє життя.

У Сватовому відбувся мітинг до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Воїни-інтернаціоналісти завжди були і є прикладом мужності та відваги. У кожного, хто пройшов важкими дорогами війни в різних країнах, втрачав друзів, війна залишила болючу рану у серці та назавжди закарбувались в пам’яті…

Вітаємо переможців конкурсу учнівської творчості!

Світ починається зі слова, і Україна починається зі Слова. Слово, як плуг, орало, правічний переліг життя, із чорноземної скиби якого виростали поети, і в кожного на устах у час недолі й радості була своя, але одна молитва – Україна. Своя, як собор, і в його святості палахкотять, як свічки, праведні душі поетів, із блакитного купола благословляє нас небо, і хоралом віри зливаються голоси наших предтеч і сущих в одну молитву – Шевченкове слово. Увібравши в себе душу народу, Великий Кобзар підніс його духовну велич і красу на найвищу височінь, чим збагатив увесь світ.

Сватівська громада  вітає команду юнаків Сватівської міської дитячо-юнацької спортивної школи 2008-2009 року народження із вдалим стартом в Чемпіонаті Луганської області з футзалу!

13 лютого 2021 року в місті Рубіжне збірна команда Сватівської міської ДЮСШ, сформована з вихованців тренерів Ходова Олега Вікторовича, Міщенка Юрія Вікторовича та Подзегуна Олега Анатолійовича, провела першу гру Чемпіонату Луганської області з футзалу з командою смт Станиця-Луганська. Результат гри – 12-1 на користь юних сватівських футболістів. Бомбардирами команди стали: Курячий Артур – 4 голи, Басенко Ілля – 3 гола, Великоцький Назар – 3 гола, Прокопенко Артем – 1 гол, Пономарьов Іван (капітан команди) – 1 гол. Свій вклад у перемогу команди внесли Руденко Сергій, Бардаков Євген, Замаєв Кирило, Голосний Дмитро, Лавка Ярослав. Офіційний тренер команди Ходов О.В.

Бібліотека сучасного вчителя

Зміни в сучасному суспільстві  відбуваються прискореними темпами. Щодня, щогодини люди відкривають нові явища, процеси, закономірності, що веде до невпинного розвитку та впровадження нових технологій. Саме тому особливо гостро постає потреба у творчих особистостях, які здатні критично мислити, опрацьовувати велику кількість інформації, самостійно здобувати знання, використовувати набуті знання і вміння в умовах швидкоплинних змін. Найбільш відповідальною в цих умовах є роль освіти. У сьогоденному світі Нова українська школа відводить провідне місце вчителям нової формації: успішним, компетентним, кваліфікованим. Вчителям,  які виконують в освітньому процесі ролі наставника, фасилітатора, консультанта, менеджера, модератора, коуча. Вони самостійно і творчо здобувають інформацію, організовують дитиноцентрований процес.