Сватівська міська рада вітає переможців освітнього пізнавального заходу серед школярів «Брейн-ринг: Луганщина олімпійська»

Сватівська міська рада вітає Єнченко Софію, Ачкасову Єлизавету, Моісєєву Мілену, Асланова Руслана, Харченка Олександра та Жукова Сергія – переможців освітнього пізнавального заходу серед школярів «Брейн-ринг: Луганщина олімпійська», присвяченого 30-річчю заснування Національного олімпійського комітету України та 25-річчю Луганського обласного відділення НОК України.

Засідання виконавчого комітету

4 лютого 2021 року під головуванням Сватівського міського голови Віти Сліпець відбулося третє засідання виконавчого комітету Сватівської міської ради.  Порядок денний складався з 10 питань. Усі питання були розглянуті, обговорені та членами виконкому винесені по ним відповідні рішення.