Оголошення про проведення форуму!

Український фонд соціальних інвестицій оголосив конкурс «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – УФСІ VIII» для закладів первинної та вторинної медичної допомоги. Сватівська міська рада ініціює участь у конкурсі та оголошує про проведення Форуму громади, який відбудеться 16 березня об 1100  у  великій залі Сватівської міської ради. Запрошуємо всіх бажаючих.

Стосовно розгляду спірних питань щодо приєднання електроустановок замовників до електричних мереж операторів системи розподілу

За проханням начальника Управління Держенергонагляду у Луганській області Володимира Бондара та для інформування мешканців Сватівської територіальної громади у питаннях приєднання електричних установок споживачів до мереж ОСР надаємо інформацію:

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАХОДІВ, ЯКІ НЕОБХІДНО ЗДІЙСНЮВАТИ НА ПОТЕРПІЛИХ ВНАСЛІДОК ПОВЕНІ ТЕРИТОРІЯХ

1. Питне водопостачання населення повинно забезпечуватися тільки привізною та фасованою питною водою. Використання колодязної та водопровідної питної води повинно бути заборонено, навіть для господарських потреб, у зв’язку з інтенсивним хімічним та бактеріологічним її забрудненням.